Příprava na sezónu 2014

04.03.2014 19:53

Sezóna 2014 se pomaličku polehoučku blíží a tak je tedy čas na přípravu jak zázemí, tak vybavení.

V sobotu 1.3.2014 se konala brigáda na dolním hřišti v obci Ublo. Ikdyž jsme tam byli pouze 4 aktivní členové, udělali jsme jednu důležitou a hlavně časově náročnou věc: prodloužení tratě na 3B. Můžeme tedy na plno trénovat tuto disciplínu bez nějakého většího omezení.

Dále máme v plánu postavit pódium na dolním hřišti, prodloužení střechy buňky a také kanalizaci v okolí buňky ať jsme na déšť připraveni. Dozvěděl jsem se také, že obec získala peníze na postavení dětského hřiště což by bylo další zpestření zvláště pro ty nejmladší budoucí hasiče.

Nicméně mašinka je již na zdravotní prohlídce a já osobně jsem se rozhodl že trošku vylepším rozdělovač, tak uvidíme jak to dopadne.

Tímto bych chtěl ještě poděkovat těm, kteří přišli na hasičský ples. Byla to paráda :) Aj se někdo ožral :D